İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fantaziden Gerçeğe Seks

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Fantaziden Gerçeğe Seks
Sissy, Shemale hypno videoları izleyerek dildo ile ile pratik yapıyorsun. Aslında eğleniyorsun ama daha fazlasını hayal ediyorsun. Vibratörünün sertliğini gerçek bir penis ile değişmesini istiyorsun,,,,,,ama gerçek seks sana korkutucu geliyor. Vibratörün içinde titreşirken mastürbasyın yapıyorsun boşalana kadar hayalinde seni birinin siktiğini düşünüyorsun ama gerçeğe yaklaşımın bu kadar. Hayallerini gerçekleştirmen için her zaman engel bulunabiliyor. Engeller karşına çıktıkça hayal kırıklığı peşinden geliyor.
Bu hisler tanıdık geliyorsa, gerçekler hakkında size bir dizi tavsiye vereceğim.
Okumaya devam….

Önce kısaca kendimden bahsedersem, yukarıda yazdıklarımın büyük kısmını yaşadım. Ülkemizde erkekler ile birlikte olan erkeklere karşı çok yıpratıcı yaklaşımlar var malesef. Üstelik bu tür ilişkilerin kökenlerinin osmanlı saraylarına dayandığını düşünürsek oldukça şaşırtıcı. 🙂 Ben ilk bastırılmış tarafımı keşfetmeden önce sıradan bir hayatım vardı. Aslında şu anda da sıradan bir hayatım var, ikinci hayatım ise ilkine göre oldukça renkli olabiliyor.
Bir çok kişiden farklı olarak ilk gerçek seksimi yurt dşında yaşadığım için şanslı sayıyorum kendimi. O günden sonra ise aklımda bir çok bariyer kırıldı. O günden bu zamana sayısını hatırlamadığım kadar partner ile birlikte oldum. Bazıları unutulmaz anılar iken, bazıları tam bir hayal kırıklığı idi.
Bu yazıyı bu dönemlerden geçmiş birisi olarak neler ile karşılaşacağınızı ve hayalleriniz ile örtüşüp örtüşmediğini anlamanız için yazıyorum. Belki de tam türkçe karşılığını bilmediğim “Slutty Fuckdoll” size uygun değildir.

KARAR

Belki saçma gelecek ama kararlarınızı her zaman normal modunuzda iken alın. Soyunmuş, alkol almış ve azmış halde iken içimde gerçek yarrak hissedebilmek için herşeyi yapabileceğimi düşünüyorum. Bu düşünceler boşalmam ile beraber anında siliniyor ve aptalca bir şey yapmadığım için rahatlıyordum. O yüzden dürüstçe kendinize sorular sorun.
Bu iki tarafı olan yaşama hazırmısınız? Gereksinimlerini biliyor musunuz? Eğer Crossdresser olacak iseniz bunun bir çok gerekliliği olacağını biliyor musunuz?
Evet Crosdresser olmak sadece kadın kıyafeti giymek midir? Ülkemizde çok güzel crosdresser lar olduğu kadar onların onlarca katı CD olmanın ne olduğu bilmeyenlerde var.

MEKAN

Yıllarca geriye gidersem beni buluşmalardan alıkoyan bir çok sebep vardı. Fakat büyük bir oranı mekan sorunu idi. Eğer gerçekten birisi ile birlikte olacaksanız bu sorunların belki de en önemlisi mekan sorununu çözmeniz gerekmektedir.

Nerede:
Tanıdığım bir çok kişi kendine ait sosyal çevresi ile birincil veya ikincil hayatını devam ettiriyor. Bu durumdan ben ilk zamanlarımda çok etkilenmiyordum. Residance gibi kimsenin diğeri ile muhattap olmadığı bir evde yalnız yaşıyordum. Dolayısı ile birileri ile buluşmak için evim oldukça yeterli idi. Taa ki soyulana kadar.
Evet. Evinize kimseyi ciddi anlamda tanımıyorsanız çağırmayın. Aralarında hırsızlık yapacak kadar aşağılık insanlar olabiliyor.
Yaşamış olduğum ikinci sorun ise; daha önce çağırdığım birinin hiç beklemediğim anda arkadaşları ile kapımı çalması ve birlikte olmak istemesi idi. O gece sonrasında, tanımadığım kişilerce defalarca arandım ve evimin yakınlarında olduklarını ve gelmek istediklerini söylediler. Bende numaramı kapattım, evimden başka bir eve taşındım. 🙂
Bu nedenlerden dolayı 3 yıldızlı oteller ve/veya günlük kiralık evleri tercih edin. Hatta mümkünse odayı evi siz kiralayın. Sonrasında gelecek partnerlerinizden ücretin tamamını veya bir kısmını talep edebilirsiniz. Böylelikle içimdeki fahişe dürtüsü ile daha ateşli seks yaptığımı farkedebilirsiniz.

Saat ve Tarih ayarlama:
Buluşmalarımı azgın olmadığım dönemlerde planlıyorum. Bazen 1-2 gün bazen 1-2 hafta sonrası olabiliyor. İşlerimin yoğunluğu ve sosyal aktivtelerim nedeni ile bu zaman aralıkları farklılık gösteriyor. Eğer bir kaç hafta sonrasına planlanmış bir buluşmam varsa en az bir hafta öncesinden seks diyetine giriyorum. Bu süreçte ise chasity takıyorum. Bir – iki gün öncesinden sert içerikli ve lifli yiyecekleri yemeyi kesiyorum. Buluşma eğer partnerimin evi dışında gerçekleşiyorsa, 3-4 saat önceden gidin. Anal temizliğinizden emin olmanız için minimum 2 saate ihtiyacınız var. Eğer ev/oda rezervasyonunuzu partneriniz yapmışsa zaten harcadığı paranın hakkını almak için gelecektir. Gelmezse de oyuncaklarınız var. Yanınıza oyuncaklarınızı alın.

Kıyafet:
Crossdresser veya Sissy iseniz peruk, makyaj malzemeleri, giysiler, iç çamaşılarınızı göze batmayan bir çantada taşıyabilirsiniz. Benim bir sissy için tüm gereksinimler çantam var. Her buluşmamda CD olmuyorum. Bazen ben istekli olmuorum bazen partnerlerim istemiyor. Öncesinde birbirinizi tanımak için yazışın.

Temizlik:
Tüy alma ve tıraş işlerini 1-2 gün öncesinden yapabilirsiniz. Ben defalarca lazere gittiğim için oldukça temiz kalça ve bacaklara sahibim. Siz bu işi son güne bırakmayın. Jilet yerine ağda veya krem kullanabilirsiniz. Erkeklere tüm vücut ağda yapan yerler mevcut. Son gün sadece rötuş seansı yapın.
Eğer sissy veya Crossdresser iseniz sakallarınızı kesin. Eğer partneriniz özellikle talep etmedi ise 1 günlük sakala makyaj yapan kişilerden olmayın. Partnerinizden de aynı temizliği beklediğinizi belirtin. Özellikle işten veya gün içi koşuşturmadan geliyorsa gelince duş almasını isteyin. Ter kokusu beni tamamen iğrendirdiği için hiç bir şekilde konsantre olamıyorum. Malesef Türkiye’de erkekler bu konuda oldukça özürlü.

GÜVENLİK:

ikincil yaşamımdaki buluşmalarda çekindiğim çok şey var. Eğer çok hazırlıksız olursanız kesinlikle iyi vakit geçiremiyorsunuz.

Partner:
Evet uzun ve sıkıntılı bir konu gibi duruyor. Kendinizi siktirmek için yarrak bulmanız inanın gerek Türkiye’de gerekse avrupada zor değil. Kendinize bakıyorsanız bir kaç resminiz varsa kolaylıkla bu amaçlı kurulan siteler üzerinden birileri ile tanışıyorsunuz. Ben genellikle Grindr ve Planetromeo kullanıyorum. Türkiye deki Gabile den de bir çok kişi ile tanışmış olsamda genellikle Gabile katılımcıları çok kötü çıkıyor. Hornet de Türkiye de aktif sitedir. Hornet katılımcılarının ukalalık oranları diğerlerine göre oldukça fazladır. Ayrıca Hornette ücretli çalışan çok kişi mevcuttur. Planetromeo da ücretliler ayrı bir sayfada faaliyet gösterdiği için daha kullanışlıdır. Tüm bu sitelere erişim Türkiye’den yasak olduğu için bir VPN hesabı açın. Bu sitelerin birinde ayrıntılı profil oluşturun. Ne aradığınızı açıkça yazın. “Sınırsız seks, Herşey yaparım, Pasifim, vs” gibi saçma yazıları yazmayın bunlar arayışınız veya talepleriniz değil. “Aktif, sikici, geç boşalırım, XXL sikim var vs) türünde bilgi yazanlardan da uzak durun. Bu profillerde muhtemelen ne istediğini bilmeyen cahil birisi karşınıza çıkar. Esk**en Planetromeo da penis ölçme sistemi vardı, kaldırdılar neden bilmiyorum ama kötü oldu. XXL veya XL yazıp buluşmada 12cm ile karşılaşmanız çok olası. Yabancılar bu konuda daha iyidir. Ne ise onu yazarlar, profilleri genelde dolu ve açıktır.

Potansiyel partnerler bu siteleri azdıklarında kullanıyorlar. Resimler arasında gezerken veya sizinle yazışırken boşalanlar olacaktır. Bu tipler bir anda çevrimdışı olurlar. Bunlardan uzak durun ve engelleyin. Benim gibi humiliation dan hoşlansanız bile karşı taraf öncelikle bunun bir oyun olduğunu anlama yetisine sahip olmalı. O yüzden kafanızda kısa bir kontrol listesi oluşturun.

Ne istediği konusunda açık mı?
Bu konu karşı taraftan seks arıyorum aktifim sikicim şeklinde cevaplanıyorsa direk bloklayın emin olun hiç bir şey kaybetmediniz. Ben ilişk**e sadece pasif veya bottom olmak istediğimi özellikle belirtmeme rağmen bir çok kez Aktif ve Alfa olan kişilerin bana oral yapmaya çalıştığını gördüm. O anın heyecanından veya başka nedenden olabilir ama benim talep etmediğim bir ilişki olması nedeniyle geri çekildiğim ve istemediğimi söylediğim ilişkilerim oldu.

Profilinde resim var mı?
Profilinde herhangi bir resim olmayan veya başkalarının resimlerini kullananlardan uzak durun. Bunlar genelde ben gizliyim diyerek sizden mastürbasyon yapmak için resim talep ederler.

Sınırlar hakkında konuşmaya hevesli mi?
Sınırsızım, her türlü sikerim, anal, oral, vs şeklinde cevaplanıyorsa blok listenize ekleyin. Buluştuğunuzda karşınızda utangaç, ne yaptığını bilmeyen, acemi, anal sekse nasıl başlayacağından bir haber birisi çıkacaktır.

Sizinle ilgileniyor görünüyor mu?
Bu diğer önemli bir madde. Sanal seks için gelmiş birisi de olabilir. Yazışmaya başladıktan kısa süre sonra boşalacaktır.

Daha önce ilişkisi olmuş mu?
Bu bir Bottom, Sissy veya CD için çok önemli. Öncelikle Türkiye’de anal sekse başlamayı bilen sayısı çok değil. Emin olun bunlardan birisi ile karşılaşmak istemezsiniz. Sikini kaldırır kaldırmaz, kayganlaştırıcı, yavaş giriş ilk girişte içinizde kısa süre bekleme benzeri uygulamalardan bir haber oluyorlar. Direk sokup mastürbasyon yapar gibi sikmeye çalışıyor sonrasında da genelde heyecandan 5 dakikayı geçmeden boşalıyorlar.

STD ne demek biliyor mu ?
Bu soruyu sorun. Bilmiyorsa blok listenize yeni birisi eklensin.

Tecrübesizlerin diğer dezavantajları
Genelde gizli olmaları.
Erkek ile cinsel ilişki yaşamanın kafalarında tabu olması.
Kendilerini aktif sizi gay olarak tanımlamaları.
İlişki türünü kabul etmemeleri

Diğer bir konu grup seks; benim onlarca grup seks tecrübelerimden edindiğim bir kaç şey var. ilk olarak seksinizi Gangbang tarzı belirlemiş iseniz mutlaka bir kişi gangbang master olmalıdır. Siz ağzığınız, elleriniz dolu bir şekilde siklirken tüm bu karmaşayı yönetemeyeceksiniz. Gangbang de dönüşümlü sikildiğimiz için su içmek, işemek, arada kısa dinlenme, kayganlaştırıcı ihtiyaçlarımız oluyor. Prezervatf kullanımı şartı bu partilerde ekstra önemlidir. Bunu tek başınıza kontrol etmeye çalışmayın. Bazen gözleriniz bile kapalı olacak.
Gangbang veya 2-3 aktif partnerle birlikte olmadan önce gangbang veya grup master olarak belirlediğiniz kişi ile kuralları netleştirin. Double anal yapmadı iseniz, bunu paylaşın. isteyip istemediğinizi belirtin. Aktif katılımcıların nereye boşalmalarını istediğinizi net bir şekilde ifade edin.

İyi bir seks için kurallarınız olmalı. Kuralsız seks olmaz. BDSM de bile belirli kurallar vardır. Kimsenin kimseye zarar vermeyeceğinden emin olunca çok daha ateşli seks yapacağınızdan emin olun.

Yaşadığım en iyi ilişki vücudu çok fit olmayan, orta yaş üzeri fakat submissive dürtülerin nasıl kullanılacağı bilen dominant birisi ile idi. En kötü ilişkim de fitness manyağı adonis heykelleri gibi vücudu olan ama ne yaptığından kendisininde haberi olmayandı. O gün hedefimin aşık olmak değil sikilmek olduğunu kafamda netleştirdiğim gündü.

Korunma:
Prezervatif. Bunun istisnası olmayacaktır. Yurt dışındaki partnerlerim STD (Sexually Transmitted Disease) hakkında oldukça bilgiye sahip iken Türkiye’de bunun ne anlama geldiğinden bir haber oldukça fazla kişi var. Hala AIDS in sadece pasiflerin yakalanacağı bir hastalık olduğunu zannedenler, penisinde HPV siğilleri dolu olanlar, frengi veya bel soğukluğunun ne olduğunu bilmeyenler. Sonuçta prezervatif taktırın. Eğer tek ilişkisi sizinle olan birisi varsa o zaman konu size kalmıştır. Fakat beim gibi yüzlerce kişi ile birlikte olan birisi iseniz bu ısrarınızdan vazgeçmeyin.

SEKS (BULUŞMA) GÜNÜ:

Ben genellikle yukarıda bahsettiğim basamaklara uyduktan sonra o gün kafamda bir çok şeyi netleştirmiş olarak güne başlıyorum. Sabah tüm gün planını gözden geçiriyorum. Size de aynısını tavsiye edebilirim. Buluşma zamanı yaklaştıkça sikildiğim anı veya boğazımın derinliklerinde hissedeceğim yarrağı hayal ederek azıyorum. Tabi eğer chasity kullanıyorsanız bu hayaller sikinizde bazı acılara da neden olabiliyor. Tabii ki kafanızda yüzlerce soru işareti olacaktır. Bu gayet doğaldır. Kafanızdaki sorular korkuyu, korku adrenalini, adrenalin isteği çağıracaktır. O gün bittiğinde sikilmiş olacaksınız buna motive olun.

Her ne kadar sikene değil de sikilmeye aşık sürtük olsamda bazen planlarım her zaman istediğim gibi de gitmeyebiliyor. Eğer buluşamayacağınız bir engel ile karşılaşmışsanız bunu en kısa sürede partnerinize haber verin ve aynısını bekleyin. Belki partneriniz çok kızacaktır. Ama hiç bir şey kendinizi iyi hissetmenizin önüne geçmemeli. Partnerime bedava seks sunduğumu, sadece onun hazzına hizmet ettiğimi ve ona hiç bir şey borçlu olmadığımı düşünürüm. Her zaman buluşmadan önce tüm kartlar bizim elimizdedir. İtaatkar olmam, karşı tarafın baskınlığını hissetmeyi sevmem kendi bedenime saygımın önüne hiç bir zaman geçmiyor.
Peki ne zaman hazırız?
Aslında bu çok göreceli oluyor. Bazı buluşmalarıma çok hızlı girerken bazılarına ayak sürüyerek ve beni vazgeçirecek doneler arayarak gittim. Fakat hepsinde her şey buluştuktan sonra hızla ilerledi. Bazen bunda içilen içkilerin etkisi oldu bazen günlerdir süren seks orucumun verdiği azgınlık.

Chastity:
Ne olduğunu bilmiyorsanız kısa bir Google. Ben günlük aktivitelerimde sikimi kilitlemeyi seviyorum. Bu bana benim devamlı birlikte olduğum ve beni domine eden birisinden aldığım bir öğreti diyebiliriz. Eğer daha önce chastity kullanmadı iseniz, öncelikle şunu söyleyeyim piyasada bir çok model ve marka var. Plastik olanları alışveril merkezlerinde ötmemesi nedeniyle tercih edebilirsiniz. (Tabii metal olanlar ile giriş kontrollerinden geçmek de ayrı bir fantazidir benim için.) Chastity nin en büyük avantajı boşalmanızı engellemesidir. Bu sayede son dakikaya kadar kilitli kalıyor istenizde arzunuzu kaybetmiyorsunuz. Ben analgasm ile boşaldığım için, partnerim CBT sevmiyorsa ilişk**e de kilitli kalmayı tercih ediyorum.

Malzemeler:
Bu tamamen partnerinizin tercihleri ile şekilleniyor. Bazı partnerlerim erkeksi görünüm severken bazıları çeşitli iç çamaşırları sevebiliyor. Bu yüzden hepsini yanımda taşıyorum. Eğer kıyafet giymem gerekiyorsa tüm hazırlık süresine 1-2 saat daha eklemeniz gerekiyor. Genelde jartiyer, gstring, büstiyer ve topuklu ayakkabı tercih ediliyor. Peruk seks esnasında kayabiliyor veya çıkabiliyor. Eğer peruk kullanıyorsanız saçınızı toplamak için çantanıza bir kaç toka atmanız gerekecektir. Yanınızda porno film kolleksiyonunuzdan bir kaç film ve/veya porno müzik videosu alın. Seks esnasında ekranda sikilen kişileri izlerken arkamda birinin beni sikmesi heyecanımı kaybetmemi engelliyor. Ben genelde gangbang, hard anal seks sevdiğim için bu türde filmleri tercih ediyorum. Siz de sizi ne azdırıyorsa onu tercih edin.

Kıyafet.
Bu konuda partneriniz ile konuşun. Makyaj olmasa bile bir kaç resim çekip veya mevcut resimlerinizden gönderin. daha önce dediğim gibi jartiyer çorap+jartiyer kemeri neredeyse her crossdresser seven tarafından seviliyor. Buna tek istisna naylon külotlu çorap fetishleri oluyor. Bu kıyafetlerin üzerine giyecek bir kıyafetiniz olabilir. Kensinlikle normal günlük kıyafetiniz altına bunları giymeyin. Alternatif olarak kapıyı sadece iç çamaşırı ile açabilirsiniz. Bazen ben adresi gönderdikten sonra kapıyı açık bırakarak evde çıplak veya kıyafetlerim ile dolaşabiliyorum. Her ikisinin de ayrı zevk verdiğini söyleyebilirim.
Külot olarak gstring tercih ediyorum. Evet sikimi ve kafesini yeteri kadar kapatmıyor fakat partnerim çıkarmadan yana çekerek içime girebiliyor. Bu esnada gerilen kumaş bana farklı hazlar verebiliyor.
Topuklu ayakkabı önemli bir parça, alternatif olarak dize kadar olan çizmelerde kullanılabilir. Eğer topuklu ayakkabı ile yürümeyti bilmiyorsanız bunun için pratik yapın. başlangıçta hemen yüksek topuklular (8-10cm) ile başlamayın. Topuklu ile seks yapmak düzgün denge gerektirecektir. Özellikle reverse cow girl pozisyonunda topuklular üzerinde yükselip alçalmanız gerektiğini unutmayın. Diğer taraftan Spread Eagle pozisyonunda partneriniz topuklarınızdan tutarak sizi daha derine ve rahat penetre edebilecektir.

ANAL HAZIRLIK

Bu bölümü sadece oral seks için buluşmayı planlıyorsanız atlayabilirsiniz. Anal seks için bir çok hazırlık süreci var.

Kayganlaştıcı:
Özellikle anal sekse uygun prezervatif dostu kayganlaştırıcı alın. Burada tercihi devamlı değil ise, partnerinize bırakmayın. Kesinlikle alerji yapmayacak, çok ince olmayan kayganlaştıcı alın. İnce kayganlaştırıcılar uzun süreli penetrasyonda yenilenmelidir. Yoksa etkisini kaybedecek size acı vererek tahrişe neden olacaktır. Çok kalın kayganlaştırıcıların büyük kısmı prezervatif dostu değildir. Sekse başladıktan bir süre sonra prezervatifin yırtılmasına neden olabilirler. Vazelin bebe yağı gibi saçma kayganlaştırıcılardan uzak durun. Bunlar da prezervatifin yırtılmasına neden olurlar. En iyi kayganlaştırıcı, ince olmayan hafif kalın (su gibi akmayacak), hafif yapışkan ve alerji yapmayandır. Piyasada bulunan kayganlaştırıcıları deneyrek kendinize uygun olanı bulmalısınız. Hiç bir zaman kayganlaştırıcılı prezervatiflerin aynı görevi yapacağını düşünmeyin. Onlar daha çok vajinal kuruluk çeken çiftler için tasarlanmıştır. Siz anal seks yapacaksınız. İçinizdeki yarrağın oldukça rahat hareket etmesi hem partneriniz hemde size zevk verecektir. Kayganlaştırıcı sevmiyorum diyen partneriniz varsa tecrübesizdir. (Bknz tecrübe ile ilgili paragraf)

Anal Duş:
Douching veya enema diye bilinir. Bu konuda mutlaka araştırma yapın. Duş hortumu veya benzer bu iş için tasarlanmamış ürünler kesinlikle kullanmayın. Su basıncı önemlidir. Öncelikle rahat bir pozisyon bulun, genelde seks esnasında içinize giren yarrak 20cm geçmez ama dildolar ile oynamayı seviyorsanız biraz daha derin temizlik gerekecektir. Temizliğe yıkama suyu tamamen temiz çıkana kadar devam edin. Sonra 10-15 dk bekleyin ve işlemi yenileyin. Minimum bir saat önceden anal temizliği bitirebilirsiniz. Temizlik işlemi tamamlandıktan sonra daha önce bahsettiğim son rötuş kontrolünü yapabilirsiniz. Ben gözden kaçan tüyleri temziledikten sonra bebek yağı ile masaj yapıyorum. Bebek yağı, koku ve yumuşaklık için güzel bir çözüm tavsiye ederim.

Anal hazırlık
Eğer daha önce denemedi iseniz deliğinizin esnekliği sizi şaşırtabilir. Fakat esnekliği tecrübe etmenin pratik yapmaktan geçtiğini unutmayın. Anal temizliğinizi bitirdikten yavaş yavaş sissy pussy veya deliğinizi hazırlayabilirsiniz. Bir süredir seks yapmadı iseniz, bunun için kendinize 30 verin. Kayganlaştırıcı kullanarak parmaklarınız veya dildonuz ile kesinlikle acele etmeden yavaş yavaş antreman yapın. Bu aşamayı kesinlikle atlamayın. Evet belki partneriniz sıkı küçük deliğiniz ile hayaller kuruyor olabilir. Fakat seks esnasında götünüzü sert sikmeye başlayabilir ve bu durum seksi erken sonlandırmanıza neden olabilir. Ben genellikle bir kaç gün önceden anal tıpa kullanıyorum. Bu yöntem özellikle Sub-Dom ilişkilerde Place Holder (yer tutucu) olarak biliniyor. Gerçek yarrak girmeden deliğimizin boş kalmaması için ideal bir yöntem. Anal tıpa (Butt-Plug) çeşitli modellerde ve türlerde satılıyor. Hepsi gün içi kullanıma uygun değil. Gün içi modeller genellikle biraz daha yumuşak ve esnek materyalden yapılıyor. Gerek butt plug gerekse anal jimnastik olsun, içinizde dildo varken bir kaç ileri geri yaparak alıştırın. Sonra gidebildiği kadar ileri ittirin ve orada bırakın. Arada bir deliğinizi sıkıp bırakarak kegel egzersizi gibi egzersiz yapın. Bu deliğinizin genişliğini istediğiniz gibi kontrol etmenize olanak sağlayacak. Ayrıca içinizde yarrak varken bunu yaptığınızda partnerinizin aldığı zevki katlayabilirsiniz. Önemli nokta, partneriniz ile beraberken pozisyonun kontrolü sizde olmalı, çünkü penisini sıkıştırdığınız anda çekip tekrar soktuğunda muhtemelen direk içinize giremeyecek ve ikinizinde canınız yanacaktır.
Artık hazırsınız.

BAŞLIYORUZ.
Evet hazırlıklarımızı tamamladık. Rol oyunlarımızı planladık.

İletişim.
Hemen hemen tüm kendine güveni olmayan aktifler hemen telefon numarası ister. Ben hemen numara vermeyi tercih etmiyorum. Skype veya Planetromeo üzerinden iletişimi sürdürüyorum. Partnerime gelmeden önce temiz olması gerektiğini nedeni ile anlatıyorum. Bulunduğum yerin adresini hemen göndermiyorum. Adresi göndersem bile kapı numarası veya oda numarasını göndermiyorum. Bazı temel talimatlar göndererek adrese gelmesini sağlıyorum. Bazen rol play gereği gözlerim bağlı olabiliyor. Bazen tamamen çıplak da olabiliyorum. Bu tamamen karşılıklı fantazilerimiz ile belirleniyor. Temel talimatlarda sabır göstermez sert davranmaya başlarsa iletişimi kesin ve ilerletmeyin. Bu kişi ile bir daha kontağa geçmeyin. Seks ilişkilerimde Sub karakterde davranan birisi olarak emir alma ve uygulamaya meyilliyim fakat bunu güvenlik için yapıyorum. Sizde şunu aklınızdan çıkarmayın. Bedava seks hizmeti sunuyorsunuz ve kimseye bir şey borçlu değilsiniz.

İlk karşılaşma
Genelde çok saçma oluyor. önceki bölümde bahsettiğim gibi belirlenmiş bir roleplayiniz yoksa konuşacak konu bulamayabiliyorsunuz. Benim partnerlerim arasında ilk izlenim sonrasında ben buna her zaman veririm dediklerim de oldu, siksede gitse dediğimde. Ben tercih olarak utangaçları ve sizli bizli konuşanları beğenmiyorum. Biraz sonra ağzıma yarrağını alıp taşaklarını yalarken bana orospu diye seslenecek birisinin sizli bizli konuşması bana oldum olası tuhaf gelmiştir. Tabi bu benim tercihim.
Ben ilk karşılaşma öncesinde 1-2 duble birşeyler içebiliyorum. Bu bazı noktalarda daha rahat etmeme oldukça yardım ediyor. Fakat 1-2 duble sizi sarhoş edecekse 1-2 yudum için. Asla ilk görüşmede sarhoş olamayın.
Televizyonda açık porno film bazen çok ateşleyici olabiliyor. Film konusu burada da yardımcı olabilir.

Kurallar / Beklentiler
Daha önce bahsettiysek de ilk buluşma sonrasında bazı kuralların hatırlatılması her zaman yararlıdır. Bazen aktifler sizi sikebilmek için her kuralınıza evet demiş olabiliyor. Eğer belirli sınırlarınız varsa bunu partner veya gangbang master ınıza hatırlatın. Yoksa grup sekste bir anda A2M (Ass to Mouth) veya DAP (Double Anal Penetration) ile karşılaşabilirsiniz.

Sikiliyoruz

Evet artık sikilmeye hazırız. Artık bu noktadan sonra kendinizi sekse bırakın. Yinede bir kaç küçük ipucunu unutmayın.
Prezervatifi siz takın. Bunu karşıdan beklerseniz konuyu bile açmadığını göreceksiniz. Eliniz ile veya benim yapmayı sevdiğim gibi ağzınız ile takabilirsiniz. Ağzınız ile takarken dişlerinizin prezervatife zarar vermediğinden emin olun. Ben

ilk pozisyon olarak, eğer karşı taraf tecrübeli ise doggy değilse cowgirl tercih ediyorum. Bu şekilde penis prostata baskı yapacaktır. İçinize girdiğinde hemen hareketlenemesine izin vermeyin. Kalçanızı sağa sola oynatarak rahatlayın bir kaç sn bekleyin. Yavaş hareket ile yükselip alçalın. Eğer sikinizi kilitlemedi iseniz, Cowgirl pozisyonunda sikiniz partnerinizin göbek bölgesine sürtecektir. Bu durum bir anda boşalmanıza neden olabilir. Seksi olabildiğince uzatmamız önemli. Ben bu durumlarda eğer ereksiyon olduğumu görürse sikime (taşaklarıma değil) tokat atmasını istiyorum. Benim tercihim bir durum ve herkes aynısını istemeyebilir.

Eğer sikinizin partnerinize sürtünmesini istemezseniz reverse cow girl deneyin. Burada eğer karşınızda sizin ve partnerinizin görebileceği bir ayna olursa, sikinizin yukarı aşağı hareketi (flapping) çok tahrik edici olabiliyor.

Kayganlığın kaybolduğunu siz partnerinizden önce fark edeceksiniz. Pozisyon aralarında kayganlaştırıcı sürün fazlalıklar için yanınızda kağıt havlu olsun. Tuvalet kağıdı kullanmayın. Kayganlaştırıcınız yapışkan ise saçma yerlere kağıt yapışacaktır.

Arada su ve birşey içmek için mola verirseniz seks normalden daha uzun sürecektir. partnerinizin ne dediğini unutun saatlerce ereksiyonunu muhafaza ediyor olması tamamen onun hayal gücü olduğunu unutmayın.

Sperm; evet hepimiz sperm seviyoruz. Fakat STD leri unutmayın. Eğer sürekli bir partneriniz değil ise ağzınıza, direk boğazınızdan içeri, içinize boşalmasını unutun. Bunları yapanlarla beraber olduğunu söylüyorsa, en baştan kaçının. Prezervatif veya prezervatifsiz deliğinizin içine boşalmasının sizin için hiç bir anlamı olmayacaktır. Onun içinde bir anlamı aslında yoktur. o bölgede sinir hücreleriniz bunu algılamaz, içimi dolduruyordu vb cümleler sadece hayal gücüdür. Bunu Anal temizlik yapma alışkanlığı olan herkes bilir. Bir şişe suyu anca hissederken maksimum 2,5 – 3ml spermi hissedebilmemiz olanaksızdır.
İnternetteki Hypno videoları spermin içmemizi emreder evet devamlı güvendiğiniz partneriniz için bu olasıdır. Diğerleri için oldukça tehlikelidir.

Bunu yaptığım her sefer sonrasında bilinen STD ler için kan verdim. Testin sonucu gelene kadar hiç bir zaman hiç bir şeyden emin olamayacaksınız. Bunu unutmayın. Yapmış iseniz mutlaka test yaptırın. Bir çok sağlık kuruluşunda bu işlem çok fazla soru olmadan yapılıyor. Sonuçlar hastadan başka kimseye açıklanmıyor.

Role Play
Bunu sadece bu fantazileri gerçekleştiren kişiler ile yapın. Eğer BDSM bağlama teknikleri bilmiyorsa niyet etmeyin. Public seks çok eğlencelidir. Ama yakalanırsanız ciddi ceza alacağınızı unutmayın. Outdoor seks public seks öncesi değerlendirebileceğiniz bir başka opsiyondur. Güvendiğiniz partneriniz ile yapın. Asla yeni tanıştığınız birisi ile yapmayın.
Bununla birlikte kendi başınıza da yapabileceklerniz var. Örneğin; Kadın kiyafetleri giyip araba ile dolasmaya çıkın,
metal chastity ile alış veriş merkezine giriş yapın, Sissy kıyafetiniz ile alışverişe çıkın, çırılçıplak araba motor kullanın, gaylerin takıldığı barlara gidin, yurt dışında gay seks partilerine veya wasteland türü partilere katılın. Ben bunların çoğunu dominant alpha partnerimin yönlendirmesi ile yurt dışında deneyimledim.

Aklıma gelen bir kaç şeyi yazayım dedim fakat oldukça uzun oldu. Unutuğum bir nokta kalmışsa yorumlara eklerseniz sevinirim.

Your slut,
Bottom4Gang

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

illegal bahis canlı bahis siteleri casino siteleri canlı bahis kaçak bahis bahis siteleri bursa escort görükle escort bursa escort gaziantep rus escort antep escort gaziantep escort izmir escort maltepe escort